Сертифікат на масаж

Курси масажу Харків, школа масажного мистецтва ЖИВА

01.10.2015

курси масажу Харків, школа масажного мистецтва ЖИВА

Адресою: м. Харків, вул. Тобольська 42, 4 поверх, офіс 406/6.

Тел. (057)750-95-67, +38-067-309-71-10

пн. — зб. Вихідний: нд.

_______________________________________________________________________________________________

Класичний масаж з елементами SPA

Групи ранкова і вечірня.

Заняття — пн. ср пт. і вт. чт. сб..

Тривалість навчання — 40 занять.

Кількість академічних годин — 160 годин.

По закінченні видається сертифікат і диплом.

В програму навчання входить: анатомія і фізіологія людини; дихання і ергономіка масажиста; біоенергетика; суглобова гімнастика; особливості проведення класичного та SPA-масажу; менеджмент у масажі; основи антицелюлітного, медового та баночного масажу.

Практика починається з перших занять.

Навчання проводить Керівник і засновник Школи масажного мистецтва «ЖИВА» в Україні Офіцерів Арнольд Миколайович.

НАВЧАННЯ НА ЖОВТЕНЬ 2013р.

9. 10.Вхід ВІЛЬНИЙ. Початок 14.00. Навчальний семінар натуральної професійної італійської лінії для тіла Dr. Kraut.

16. 10.Вхід ВІЛЬНИЙ. Початок 14.00. Навчальний семінар натуральної італійської професійної лінії для тіла Verdeoasi.

15.10. — початок навчання«Класичний масаж з елементами СПА» (для початківців)

20. 10.«Основні масажні прийоми сучасних методів корекції фігури». Викладає Андрій Бобков — головний лікар «СПА — центру Море», р. Запоріжжя, СПА-технолог Української школи СПА, викладач курсів ФПО по косметології Запорізького державного медичного університету. Методологія використання масажних прийомів. Лімфодренажний масаж. Антицелюлітний масаж. Ліполітичний масаж. Фітнес-масаж. Час: 11.00 — 17.00. Тривалість семінару: 8 а/ч, 1 день. Вартість: 1000грн. По закінченні видається сертифікат Української школи СПА.

20. 10. — «Масажна методика ефективної реабілітації після інсульту». Викладає Андрій Овчаренко — лікар центру гострих порушень мозкового кровообігу, фахівець з медичного масажу, СПА-технолог Української школи СПА, викладач на курсі косметології ФПО Запорізького державного медичного університету. Зміст семінару: Види інсультів. Характер ураження при інсульті. Парези і плегии. Завдання масажу і лікувальної гімнастики у реабілітації після інсульту. Етапи відновлення хворого, який переніс інсульт і характерні для них особливості. Строки призначення масажу. Швидкість реабілітації. Показання та протипоказання до масажу. Основні вимоги для правильного виконання масажу при інсульті. Поєднання масажу та інших методів фізіотерапії в реабілітації інсультних хворих. Практична частина: Постінсультний масаж, основні прийоми, техніка виконання. Боротьба зі спастичними паралічами або гіпертонусом і атонією м’язів. Найбільш ефективні прийоми масажу, його види для кожного конкретного пацієнта. Техніка виконання прийомів з урахуванням неврологічного дефіциту та різних періодів захворювання. Послідовність проведення масажу (методологія з проблеми). Лікування положенням, способи укладання. Положення хворого під час масажу. Інструментальний масаж і масаж, асоційований з джерелами органічного і неорганічного тепла. Лікувальна гімнастика для осіб похилого віку. Робота з суглобами, активні і пасивні рухи в суглобах, профілактика і лікування контрактур. Час: 10.00 — 17.00. Тривалість семінару: 8 а/ч, 1 день. Вартість: 1000грн. По закінченні видається сертифікат Української школи СПА.

26. 10. — Вхід ВІЛЬНИЙ. Початок 11.00.Навчальний семінар професійної французької косметики для тіла ELITECOSMETIC. Альгінатні маски для тіла лінії ALGINMASK.

08:37. tanushkaof

вівторок, 20.10.2009

Цікаві факти. ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО… ЗА допомогою масажу можна розвантажити свою свідомість від неприємних думок. Масаж надає благотворний вплив на загальний психічний стан людини: підвищується настрій, відступають фізичні нездужання і пригніченість. Чарівні дотику до вашого тіла відволікають від турбот і сумних роздумів, а страждають депресією, масаж втягує в зону позитивного світовідчуття. Щоденна напруженість і завантаженість, емоційні стреси — всі ці явища добре знайомі кожній сучасній людині. Але регулярний масаж допоможе відключитися від усього негативного. При масажі забирається набряклість, нормалізується сон. Збільшується приплив кисню до клітин. Шкіра починає активніше дихати. Масаж служить для вирішення багатьох проблем. Масаж стимулює і додає тонус тканинам і м’язам; викликає розширення кровоносних судин шкіри і організму в цілому, що сприяє активізації процесу кровообігу, обміну речовин, зниженню ваги. Масаж сприяє швидкому розсмоктуванню крововиливів, прискорює відновні процеси. Особливо важливий масаж навесні і восени, в найбільш стресові для організму періоди перебудови — з зими на літо з літа на зиму, — щоб підбадьорити і зміцнити його, допомогти легше перенести негаразди. Масаж — справжня панацея від стресів, напруги і краща броня від несприятливого навколишнього середовища. Масаж – кращий засіб для гарного настрою.

Запрошуємо всіх бажаючих на курси масажу.

Викладачі SPA — майстри вищої категорії, колишні викладачі курсів масажу і підвищення кваліфікації держ. зразка 1го базового медколеджу.

біоенергетика в масажі;

— антицелюлітна програма(класична та SPA методики);

— медовий масаж (застосування меду в лікувальних, косметичних і SPA напрямках);

— давньослов’янські методики: танець землі; танці вогню і води; танці повітря і порожнечі;

Короткий опис статті: сертифікат на масаж

Джерело: курси масажу Харків, школа масажного мистецтва ЖИВА

Також ви можете прочитати