Без рубрики, Різне

Кращі подарунки до 23 лютого чоловікові

04.04.2017

«Коханий, що тобі подарувати на свято?» — часто запитуємо ми своїх половинок, щоб не помилитися з подарунком для нього.

Кращі подарунки до 23 лютого чоловікові

«Нічого мені треба» — такий відповідь ви почуєте в 90 % випадків. Але хоч чоловіки і практично завжди відповідають саме подібним чином, це не означає, що вони не хочуть нічого отримати від вас. Найчастіше така відповідь ви чуєте з-за того, що чоловік сам не знає, що йому потрібно. Тому, навіть почувши таку відповідь від вашого чоловіка, не треба заспокоюватись і чекати свята, склавши руки. Йому буде приємно, якщо ви подумаєте за нього і придбайте такий подарунок, про який він дійсно мріяв вже довгий час.

Але ні в якому разі не потрібно купувати йому подарунок чисто через формальності. Формальний презент йому точно не доведеться за смаком. Наприклад, до таких подарунків відноситься дезодорант. До речі, такий презент може навіть образити вашого улюбленого чоловіка. Ви ж не хочете натякнути йому на те, що він погано пахне? Тому вибирайте презент таким чином, щоб не зачепити його самолюбство.

Багато чоловіків вважають за краще отримувати в якості подарунка матеріальний предмет, який не тільки буде радувати йому очей, але і буде практичним. Наприклад, якщо у нього є власний автомобіль, то можна зробити чоловікові подарунок, який може стати в нагоді йому в дорозі. Таким корисним предметом може бути навігатор або відеореєстратор. Будьте впевнені, він згадає вас добрим словом у неприємних ситуаціях на дорозі, так як саме ці предмети часто є єдиними помічниками і «свідками» пригод.

Якщо ваш улюблений ретельно стежить за своєю зовнішністю, то він зрадіє такому подарунку, як абонемент в тренажерний зал або басейн. Бажано купувати його на тривалий термін, наприклад, на рік, щоб ваш подарунок він запам’ятав як мінімум до наступного дня народження.

Як відомо, багато чоловіки дуже люблять купувати техніку. Тому багато з них мріють отримати саме такий презент. В цьому випадку коло можливих подарунків для коханого чоловіка на 23 лютого значно звужується. Він неодмінно зрадіє, скажімо, цифрового фотоапарата, відеокамери, потужним колонках (якщо він меломан), маленькому персонального комп’ютера і так далі.

Крім всього цього при виборі подарунка для чоловіка на 23 лютого потрібно враховувати його інтереси і захоплення. Ваш чоловік — завзятий рибалка? Або він не уявляє собі життя без полювання? Чи екстриму? Тоді бажано попросити поради у інших досвідчених людей, захоплених хобі подібного роду, так як в цьому випадку вам, як жінці, буде дуже важко підібрати по-справжньому корисний подарунок, який дійсно стати в нагоді йому для його захоплення. Це може бути вудка для рибалки, рушницю для мисливця, дошка для сноуборду і багато іншого. Подібні подарунки ви можете придбати в спеціалізованих магазинах, в яких ви обов’язково знайдете те, що потрібно саме вашому чоловікові.

Якщо він пристрасно захоплюється комп’ютерами, можна придбати йому бездротову комп’ютерну мишку оригінальної форми, наприклад, у вигляді автомобіля, лише, природно, набагато менших розмірів.

Але бажання чоловіка отримати в дарунок матеріальні цінності ще не означає, що він категорично проти презентів «для душі».

Наприклад, йому буде дуже приємно, якщо ви приготуєте йому романтичну вечерю. На 23 лютого, природно, тематика вечері має бути відповідною. Звичайно, така вечеря буде мати трохи гумористичний ухил, особливо, якщо ваш чоловік — не військовий. Але хіба це погано? Особливо, якщо ви як «десерту» вручите йому…себе. Природно, одягнена в форму. Повірте, він буде в захваті від вашої креативної ідеї.

Якщо у вашій сім’ї росте син або дочка, то вашому чоловікові буде дуже приємно отримати в подарунок рамку з фотографією вашої дитини, оформленої у програмі «фотошоп» у відповідності з тематикою свята. Наприклад, можна «надіти» на дитину форму, «дати» у руки автомат і поруч поставити вівчарку. Природно, фотографію необхідно поставити в рамку.

Можна запропонувати йому увічнити відбиток своєї руки, як це роблять багато знаменитостей. Правда, цей відбиток буде знаходитися у вас вдома, а не на «Алеї зірок», але це справи ніяк не змінює. Такий подарунок запам’ятається йому на все життя.

Але часто ми, жінки, не можемо обмежитися лише одним подарунком для коханого чоловіка. Тому багато хто з нас прагнуть доповнити основний подарунок ще одним подарунком. В такому випадку дуже до речі буде пляшка улюбленого напою, нехай навіть алкогольного, на яку надіта мініатюрна військова форма, бажано тих військ, в яких він служив в армії. Це буде не тільки приємним сюрпризом для нього, але і предметом, які викличе у нього спогади, пов’язані з молодістю і службою Батьківщині.

Якщо ваш чоловік не позбавлений почуття гумору, оригінальним подарунком на 23 лютого будуть прикольні подарунки, які викличуть у нього сміх і піднімуть настрій на весь день. Це можуть бути прикольні наклейки на автомобіль, каска військового з оригінальними написами, іграшковий автомат, що стріляє мильними бульбашками, фоторужье, похідна фляжка з кефіром, «тривожна сумка» з усім необхідним, що любить чоловік. В таку сумку можна покидати пакети з макаронами, пульт від телевізора, іграшковий диван, газети, сигарети і все те, без чого не може обійтися жоден чоловік.

Як ми знаємо, практично всі чоловіки обожнюють відпочивати з друзями. Влаштуйте йому такий відпочинок. Замовте сауну або лазню, в якій вони можуть розслабитися після важкого робочого дня. І хоча вам це може не дуже подобатися, все ж слід хоч раз в році поступитися йому. Він буде дуже вдячний за таку жертву з вашого боку.

Але при виборі подарунка не забувайте про те, що його матеріальна цінність для вашого чоловіка особливого значення не має. Набагато важливіше ваші почуття до нього. Постарайтеся максимально проявити їх за допомогою вашого презенту. Тільки в цьому випадку ваш подарунок буде для вашого чоловіка по-справжньому цінним, і не тільки матеріально.

Короткий опис статті: подарунковий абонемент

Джерело: Кращі подарунки до 23 лютого чоловікові

Також ви можете прочитати