Подарункові сертифікати

Краса і здоровя в подарунок: подарункові сертифікати салонів

29.09.2015

салони краси під ключ

Краса і здоровя в подарунок: подарункові сертифікати салонів
Приводів щось подарувати своїм друзям і близьким багато – день народження, професійне свято, Новий рік, 23 лютого, 8 березня. Ламати голову нам не звикати, але часом зовсім нічого не приходить на розум. Або просто не знаєш, що у людини є, а чого у нього немає. Порадіє чи хтось непотрібного подарунку? Звичайно ні! І тоді паличкою-виручалочкою стає подарунковий сертифікат в салон краси. Тому що даруєш при цьому красу і здоров’я, а що в світі більш цінне, ніж це?

Універсальність такого подарунка в тому, що кожен вибере те, що йому підходить – постригтися, привести в порядок нігті, сходити до косметолога, а може навіть пройти курс масажу або зупинитися на СПА процедури.

Практичність такого подарунка в тому, що вибрати можна будь-яку суму, в залежності від товщини гаманця і ступеня любові до того, якого ви хочете ощасливити. Суму в сертифікат можна вписати будь – яку-від зовсім демократичних 500 рублів до нескінченності.

Краса і здоровя в подарунок: подарункові сертифікати салонів
Надійність такого подарунка в тому, що будь-який салон краси хоче сподобатися новому клієнту, а значить, буде намагатися обслужити прийшов з подарунковим сертифікатом так добре, щоб той став постійним клієнтом.

Отже, як тільки ви відчуєте, що не знаєте що подарувати, сміливо вибирайте подарунковий сертифікат, і не турбуйтеся – це безпрограшний варіант подарувати те, що обов’язково стане в нагоді і буде затребуване. А сам сертифікат завжди виглядає нарядно, вам не доведеться піклуватися про подарунковій упаковці.

А ми розповімо про кращих московських підприємствах краси і здоров’я, де Ви можете придбати кращі Подарункові Сертифікати.

Як подарувати ласкавий вітер

Краса і здоровя в подарунок: подарункові сертифікати салонів
Легкий, лагідний бриз овіває і пестить. Хіба не так? Це не ураган, не страшний шторм, а саме ніжний і трепетний бриз краси – такий задуманий авторський салон Beauty Breese, створений трьома професіоналами, кожен із яких досяг висот своїй справі – перукарському мистецтві, нігтьовий сервіс та косметології.

Всі ці напрямки витримані в салоні на такому високому рівні, і збалансовані між собою так точно, що зайшовши в салон, пройшовши через три кабінету можна повністю перетворитися. А також відпочити, відволіктися від повсякденних турбот і відчути рідкісну на сьогодні турботу.

Подарунковий сертифікат салону Б’юті Бриз відкриває можливості спробувати так багато всього, що становить багатосторінковий перелік послуг. Але бути може краще довіритися фахівцям, які самі підкажуть що вибрати, виходячи з індивідуальних особливостей, притаманних кожному з нас. Такий подарунок підійде кожному. Втішить, і абсолютно точно не розчарує.

Адреса:. Beauty Breeze

р. Москва, вул. Пудовкіна д 7 корп Б

метро: Київська, Кутузовська, Університет, Парк Перемоги

т.(495) 602 02 78, (495) 602 02 79

Краса і здоровя в подарунок: подарункові сертифікати салонів

Срібна нитка поколінь

Краса і здоровя в подарунок: подарункові сертифікати салонів
Краса і здоровя в подарунок: подарункові сертифікати салонів
Поєднати приємне з корисним – як це правильно! Батькам з дітьми періодично доводиться бувати в спеціалізованих торгових центрах, де продаються дитячі товари. Адже дитина швидко росте. Купувати щось на виріст, як робили наші предки вже не прийнято, ось і доводиться часто приїжджати за обновками, щоб поміняти одяг і взуття. Приємно, що в одному із найпопулярніших торговельних центрів Панда Сіті мама з татом можуть не тільки прикупити дитині те що потрібно, але і сходити в салон краси, який розташований тут же пропонує послуги перукаря, манікюр, косметологічні процедури.

Короткий опис статті: подарункові сертифікати Краса і здоров’я в подарунок: подарункові сертифікати салонів краси Краса і здоров’я в подарунок: подарункові сертифікати салонів краси

Джерело: Краса і здоров’я в подарунок: подарункові сертифікати салонів краси