Сертифікат в салон краси

Косметологічне обладнання, придбати обладнання для косметології

19.09.2015

Обладнання для салону краси

Косметологічне обладнання, придбати обладнання для косметології

Обладнання для салону краси у Києві

Вас вітає команда магазину «Spa Shop» ми пропонуємо високоякісну техніку для салонів краси, професійні товари для косметології, а так само меблі і все для салонів краси, СПА-центрів, масажних і косметичних кабінетів, а також апарати для домашніх косметичних процедур або в’їзних салонів краси.

Власники та директори клінік, салонів краси, професійні масажисти, косметологи цінують продукцію магазину косметологічного обладнання « Spa Shop », якщо ви ще не з нами, то зверніть увагу на асортимент товару, він неодмінно зацікавить Вас!

Працюючи з нами, ви зможете виконувати різні процедури

Хочете ввести нові процедури вже сьогодні? Ми вас безкоштовно навчимо роботі з будь-яким з косметологічних апаратів, покажемо всі тонкощі косметологічних процедур, все це ви отримаєте, використовуючи наше спецобладнання. Весь асортимент можете глянути на сайті або побачити і протестувати роботу апаратів в нашому виставковому залі .

Перші кроки назустріч якісному обслуговуванню

Купуючи техніку в кабінет або меблі для салону краси очі розбігаються, звичайно, ви прекрасно знаєте, що б’юті напрямок зараз дуже затребувана всюди. Можемо вас запевнити, знайти клієнтів в професійний салон не становить праці, залишається завдання відкрити правильно обладнаний косметологічний кабінет.

Які процедури потрібніше салону, що принесе великий прибуток, з чого починати створення салону? Команда інтернет-магазину «Spa Shop» допоможе вам, ми надамо виключно професійні поради. Можете довірити нам укомплектувати ваш салон під ключ якісною технікою не пошкодуєте, ми навчимо весь персонал роботі з апаратами і навіть налаштуємо автоматичну систему обліку, ви зможете стежити за своїм салоном краси з будь-якої точки світу!

Ви масажист?

Тоді для вас доладні і стаціонарні масажні столи. масажні кушетки, валики.

Цікавить обладнання для салону краси?

Для вас техніка для косметологічного кабінету, професійне спец обладнання для косметології, ціна на яке вигідна, меблі і все для салонів краси, різні стільці, канапи.

Шукайте меблі для манікюру і педикюру?

У нас є педикюрні крісла, манікюрні столи і візки, лампи, ванночки для педикюру.

Питання, які вирішить команда магазину «Spa Shop»

Навчання ваших співробітників.

Часто нова техніка йде з інструкціями англійською, а то і на японській мові, управління не інтуїтивне, а косметолога потрібно освоювати його методом проб і помилок. Звернувшись до нас отримуєте: Інструкцію російською мовою до всього нашого асортименту, а так само безкоштовне навчання косметолога роботі на купленому апараті.

Перевірена якість товарів для Вашого салону краси.

Техніка для салону краси від компанії «Spa Shop» — надійний старт для Вас у б’юті індустрії.

Короткий опис статті: сертифікат в салон краси Косметологічна техніка від лідера ринку! ?? ? ? ? Понад 220 моделей апаратів і меблів в наявності. Купити косметологічне обладнання в Києві — Spashop Обладнання для салонів краси, косметологічне обладнання, обладнання для косметології, меблі для салонів краси, обладнання для косметологічного кабінету

Джерело: Косметологічне обладнання, придбати обладнання для косметології в Києві, великий вибір обладнання для салонів краси — Spashop

Також ви можете прочитати