Сертифікат безпеки

Google Chrome: Налаштування безпеки . Інформаційна безпека

13.10.2015

Google Chrome: Налаштування безпеки

Google Chrome: Налаштування безпеки . Інформаційна безпека
У діалоговому вікні «Налаштування» захист від фішингу та шкідливого програмного забезпечення включена за замовчуванням. Коли він включений, Google Chrome показує попередження, якщо відкривається сайт підозрюється у фішингу або поширення шкідливого ПЗ. Фішингом називається обман користувача шляхом маскування під іншу особу або організацію з метою отримання конфіденційних даних. Як правило, фішинг здійснюється шляхом використання підробленого веб-сайту. Шкідливе ПО — це програми, які встановлюються на комп’ютер без відома користувача для нанесення шкоди вашому комп’ютеру або крадіжки інформації.

Оповіщення:

При включеній захист від фішингу та шкідливого програмного забезпечення відображаються наступні попередження:

# «Увага: відвідання цього сайта може завдати шкоди вашому комп’ютеру!»

Це повідомлення з’являється в тому випадку, коли Google Chrome виявив, що цей сайт може містити шкідливе ПО. Шкідливе ПО — це код, метою якого є викрадення вашої конфіденційної інформації або завантаження на ваш комп’ютер небезпечного програмного забезпечення.

# «Ймовірно, це не той сайт, який ви шукаєте!»

Це попередження може з’явитися в Google Chrome, якщо включена захист від фішингу ташкідливого ПЗ. Воно вказує на те, що URL сертифіката веб-сайту не збігається з дійсною адресою сторінки.

Вступна інформація

При підключенні до веб-сайту, який використовує протокол SSL для передачі даних, сервер, на якому розміщений цей сайт, надає Google Chrome і іншим браузерам сертифікат, що підтверджує справжність сайту. Цей сертифікат містить, наприклад, інформацію про адресу веб-сайту, підтверджену незалежною організацією. Перевірка відповідності фактичного та зазначеного в сертифікаті адрес веб-сайту дозволяє підтвердити справжність веб-сайту.

Можливі причини появи попередження

Дані, що передаються на сервер, перехоплюються сторонніми особами, які надають сертифікат іншого веб-сайту. Це може бути причиною невідповідності.

Налаштування сервера можуть допускати надання одного і того ж сертифіката кількох пов’язаних веб-сайтів, включаючи той, який ви хочете відвідати. При цьому для деяких веб-сайтів такий сертифікат може бути недійсним. Наприклад, у сертифікаті може бути зазначений веб-адресу http://www.cucumbers.com. однак ми не можемо перевірити, що це той же веб-сайт, що і http://cucumbers.com.

Якщо ви абсолютно впевнені в надійності веб-сайту, можете відкрити його, натиснувши Все одно продовжити. В інших випадках рекомендується натиснути Краще не ризикувати. щоб повернутися на останню відвідану вами веб-сторінку.

# «Сертифікат безпеки сайту не є довіреною!»

Це попередження з’являється в Google Chrome, якщо сертифікат веб-сайту не підписаний визнаної незалежною організацією.

Вступна інформація

При підключенні до веб-сайту, який використовує протокол SSL для передачі даних, сервер, на якому розміщений цей сайт, надає Google Chrome і іншим браузерам сертифікат, що підтверджує справжність сайту. Цей сертифікат містить, наприклад, інформацію про адресу веб-сайту, підтверджену незалежною організацією, яка на вашому комп’ютері зазначена як така, що заслуговує довіри. Перевірка відповідності фактичного та зазначеного в сертифікаті адрес веб-сайту дозволяє підтвердити справжність відкритого ресурсу.

Причини появи попередження

Незалежна організація, що випустила сертифікат перегляду веб-сайту, не є надійною організацією для вашого комп’ютера. Створити сертифікат, що свідчить про приналежності якому-небудь веб-сайту, може хто завгодно. Щоб Chrome виконувалася перевірка підключення до відповідного веб-сайту, його сертифікат повинен бути випущений довіреної організацією.

Якщо ви абсолютно впевнені в надійності веб-сайту, ви можете відкрити його, натиснувши кнопку продовжити. В інших випадках рекомендується натиснути Краще не ризикувати. щоб повернутися на останню відвідану вами веб-сторінку.

# «Термін дії сертифіката безпеки сайту закінчився!» або «Сертифікат безпеки ще не дійсний!»

Якщо ви бачите одне з цих повідомлень, значить сертифікат зараз недійсний. Google Chrome не може гарантувати безпеку даного сайту.

# «Сертифікат безпеки сервера відкликаний!»

Незалежна організація, що випустила сертифікат, зазначила його як недійсний. Google Chrome не може гарантувати безпеку даного сайту.

Відключення функції:

Google Chrome: Налаштування безпеки . Інформаційна безпека

1. Відкрийте меню Інструменти

2. Виберіть Параметри.

3. Перейдіть на вкладку Розширені і знайдіть розділ «Конфіденційність».

4. Зніміть прапорець «Включити захист від фішингу та шкідливих програм «.

5. Натисніть кнопку Закрити.

Принцип безпечного перегляду:

Функція безпечного перегляду, що відповідає за виявлення в Google Chrome фішингу та шкідливого програмного забезпечення. призначена для захисту комп’ютера і вашої конфіденційності. При цьому в цілях економії пропускної здатності додатково на комп’ютер і з комп’ютера передаються невеликі обсяги даних. При включенні цієї функції в браузер завантажить список з інформацією про сайти, які можуть містити шкідливе ПЗ або підозрюються у фішингу. Цей список не містить повні адреси URL кожного підозрілого сайту. Замість цього кожен URL хэшируется (змінюється таким чином, що його можна прочитати) і поділяється на фрагменти. Тільки частина кожного хэшируемого URL включається в список у браузері.

Короткий опис статті: сертифікат безпеки У діалоговому вікні Налаштування захист від фішингу та шкідливого програмного забезпечення включена за замовчуванням. Коли він включений, Google Chrome показує попередження, якщо відкривається сайт Google, сертифікат, вебсайта, Chrome, може, сайту, шкідливого, фішингу, попередження, організацією, комп’ютер, комп’ютер, сайт, даних, забезпечення, програмного, користувача, інформація, шляхом, інформації

Джерело: Google Chrome: Налаштування безпеки » Інформаційна безпека

Також ви можете прочитати