Купити сертифікат

Дитячі іграшки оптом. Краща ціна і надійне партнерство. , Доставка

29.09.2015

Іграшки оптом. Краща ціна і надійне партнерство
Придбати дитячі іграшки оптом. Ціна
Оптові ціни на дитячі іграшки. Як дізнатися

Якщо ви оптовий клієнт і вас цікавить оптова ціна, для вас передбачена можливість бачити її прямо на сайті.

Для ознайомлення з базовими оптовими цінами потрібно авторизуватися за логіном «optovik» і паролем «optovik». Для авторизації натисніть на кнопку «Увійти» у верхньому правому кутку.

Розраховані оптові ціни на дитячі іграшки та дитячі товари будуть відзначені позначкою «(опт)». Вас цікавить асортимент рекомендуємо уважно вивчити в розділах нашого інтернет-магазину. «Дитячі товари» , «Дитячі іграшки». «Надувні човни, матраци, басейни INTEX». «Мама і малюк»

Іграшки оптом придбати за оптовою ціною

Для отримання гуртових цін зв’яжіться з нами за вказаними нижче номерами телефонів і надішліть копію свідоцтва платника єдиного податку (для оформлення документів і докази того, що ви оптовий, а не роздрібний покупець). Оформлення формальностей не відніме у Вас багато часу. Ви отримаєте доступ до «Оптового складу» інтернет-магазину іграшок і дитячих товарів «Ігротека» і з цього моменту зможете купувати дитячі іграшки оптом.

Купити іграшки оптом — Харків, Київ, Дніпропетровськ, Полтава, Суми і вся Україна

Сума вашого першого оптового замовлення повинна бути не менше 1000 грн.

Товари відправляються тільки після передоплати.

Передоплату можна зробити по розрахунковому рахунку або на картку Приватбанку.

Дитячі товари та іграшки оптом
Іграшки оптом. Сертифікація і додатковий сервіс

Всі дитячі товари та іграшки, оптом і в роздріб що реалізуються через інтернет-магазин «Ігротека» сертифіковані. Більш повну інформацію про якість товару Ви зможете отримати за телефоном та ознайомившись зі сторінкою Сертифікати. Копії сертифікатів ви отримаєте разом з комплектом витратних документів.

Дитячі іграшки оптом. Інформація для покупців

Всю цікаву для вас інформацію ви можете отримати, зв’язавшись з нами по вказаним на сторінці «Контакти» телефонам:

МТС: (050) 105-01-02

Life: (063) 230-09-66Короткий опис статті: купити сертифікат Придбати дитячі іграшки оптом Харків.Якщо ви оптовий клієнт і вас цікавить оптова ціна, для вас передбачена можливість бачити її прямо на сайті. Іграшки оптом — доставка Київ,Дніпропетровськ, Полтава, Суми і вся Україна, гарантії. Дитячі іграшки, іграшки оптом, іграшки оптом, іграшки оптом Харків,іграшки оптом Київ, дитячі іграшки, купити дитячі іграшки оптом

Джерело: Дитячі іграшки оптом. Краща ціна і надійне партнерство. — Доставка — Київ, Харків, Дніпропетровськ, Полтава, Суми і вся Україна

Також ви можете прочитати