Сертифікат на масаж

Диплом курсів масажу . СтудПроект

06.10.2015

ДИПЛОМ І СЕРТИФІКАТ МАСАЖИСТА
Як перевірити диплом масажиста?

В недалекому минулому абсолютно необов’язковим було наявність медичної освіти при роботі в медустановах за професією масажист. Проте вже повсюдно без диплома державного зразка про вищу або середню професійну медичному освіти працювати масажистом в приватних та державних медичних установах не представляється можливим. Згідно з Федеральним законом від 21 листопада 2011 р. N 323-ФЗ «Про основи охорони здоров’я громадян у Російській Федерації» (із змінами і доповненнями), до роботи в медичних установах допускаються особи, які мають сертифікат про «Медичне масажі», вищу або середню освіту, а також маєток в наявності диплома за спеціальностями «Лікувальна справа», «Акушерська справа» та «Сестринська справа».

Диплом державного зразка про середню професійну медичну освіту, необхідний для здійснення масажних процедур в медичному закладі

Таким чином, навіть фахівець з сертифікатом масажиста, але без диплома про середню або вищу професійну медичну освіту, може працевлаштуватися масажистом тільки в приватний фітнес-центр, салон краси, сауну або надавати послуги на дому. У приватних клініках і держустановах, що надають медичні послуги населенню, він не може працювати.

Як перевірити сертифікат масажиста?

Короткий опис статті: сертифікат на масаж Як отримати сертифікат масажиста. диплом,масаж,масажист,сертифікат,одержання

Джерело: Диплом курсів масажу | СтудПроект

Також ви можете прочитати