Як отримати сертифікат

Де купити сертифікат масажиста. Як отримати ліцензію масажиста

24.09.2015

Як отримати ліцензію масажиста

Сертифікат на масаж виготовляється на спеціальному бланку за встановленим на законодавчому рівні зразком. Такий сертифікат має всі необхідні ступені захисту. Сертифікат можна отримати, пройшовши навчання, а можна придбати сертифікат на масаж, якщо навички і досвід роботи масажистом вже є, а документ просто необхідний для підтвердження кваліфікації.

Сертифікат, масаж, навчання, стабільний дохід і забезпечене життя

Є професії, які будуть затребувані завжди. І до таких професій належить професія масажиста, яка забезпечить людині цілком пристойний дохід. Непрофесійний масаж може принести чимало шкоди, тому клієнту треба довіритися тільки професіоналові. Це означає, що масажист повинен в обов’язковому порядку отримати сертифікат спеціаліста. Медичний масаж виконується дорослим і дітям, він може бути загальнозміцнюючу, а може бути лікувальним, призначеним лікарем за показаннями або як елемент комплексної терапії.

Отримати сертифікат масажиста можна тільки після того, як був пройдений весь курс навчання і здали відповідні екзамени. Цей документ дуже важливий не тільки для тих, хто планує влаштуватися на роботу в спортивний зал або в салон краси, але і для тих людей, які планують в майбутньому займатися приватною практикою, адже клієнтові важливо знати, що він довіряє своє здоров’я саме професіоналу.

Як отримати ліцензію масажиста?

Сертифікат масажиста, зокрема, свідчить про професійної підготовки лікаря. Метою отримання такого сертифіката є підтвердження знання теорії масажу, а також наявності практичних навичок і вмінь. Отримати такий сертифікат повинен кожен практикуючий фахівець, тобто людина з медичною освітою, який пройшов підготовку в інтернатурі, аспірантурі або ординатурі.

Підготовка або перепідготовка фахівця з масажу – це цілий курей навчання тривалістю близько 500 годин, а це як мінімум 3,5 місяці інтенсивного навчання. Крім чималих термінів кожному фахівцю потрібно буде зібрати значний пакет документів (копії паспортних даних, довідка з місця роботи, копії диплома про вищу освіту та інші), в тому числі і характеристика від керівника з місця роботи або характеристики від колег.

На збір всіх необхідних документів буде потрібно не менше двох тижнів. І виходить, що для отримання сертифіката масажиста необхідно буде витратити 4 місяці свого життя, а це не малий термін, особливо в тому випадку, коли документ потрібен терміново. Виникає закономірне питання: як отримати ліцензію масажиста максимально швидко і де це можна зробити? Відповідь досить простий. Якщо людина володіє всіма необхідними теоретичними знання і практичними навичками в області масажу, то сертифікат масажиста можна просто купити.

Придбати сертифікат на масаж – безпечно?

Як уже говорилося, що в процесі тривалого навчання можна отримати бажаний сертифікат. Масаж і навчання – це тривалий процес, який має свої плюси і мінуси. Плюс – чесно, правильно, законно. Мінуси – великі матеріальні (курси коштують порядку декількох десятків тисяч рублів) і тимчасові витрати (близько чотирьох місяців).

Багатьом фахівцям ні скільки шкода грошей, скільки витраченого даремно часу, особливо, коли людина вже володіє всіма необхідними теоретичними знаннями, практичними навичками і великим оптом роботи в цій сфері. Виходить, що людина заради отримання документа змушений повторно слухати те, що він і так знає, витрачати свій час, замість того щоб плідно працювати, підвищувати свою добробуту, допомагаючи людям. Саме в цьому випадку покупка сертифіката масажиста повністю виправдана.

Купівля сертифіката масажиста не займе багато часу, документ буде мати законну силу, і виконаний на державному бланку з усіма ступенями захисту. Такий документ пройде будь-яку перевірку при пред’явленні його роботодавцю.

Короткий опис статті: як отримати сертифікат сертифікат фахівця медичний масаж, сертифікат масажиста, сертифікат масаж навчання, придбати сертифікат на масаж, сертифікат на масаж, як отримати ліцензію масажиста

Джерело: Де недорого придбати сертифікат масажиста. Як отримати ліцензію масажиста

Також ви можете прочитати