Подарунковий сертифікат

Баггі подарунковий сертифікат smile

11.10.2015

Покаталися на баггі

На день народження подарували сертифікат з можливістю вибору екстремального враження: Політ в аеротрубі, гонки на баггі, політ на параплані, зорбінг та ін. Ці подарункові сертифікати стали популярними останнім часом. Якщо не знаєш, що подарувати, то такий сертифікат може стати гарним подарунком.

Я вибрав баггі. Можна було кататися 30 хвилин одному або вдвох за 15 хвилин. Скажу відразу, що 15 хвилин цілком достатньо. Гонки проходять по бездоріжжю. Тому краще брати з собою запасний одяг, не дивлячись на те, що видають захисний костюм. Після перегонів всі були покриті шаром бруду.

Керувати такою штукою не складніше, ніж картом, але задоволення отримуєш більше. Правда, баггі коштує дорожче ніж картинг: 10 хвилин – 700 руб.

Траса знаходиться в Крилатському. Доїхати можна від м. «Жовтневе поле» автобус №691, тролейбус №19 до зупинки «Крылатский міст».

вул. Крылатская, 8а, Стадіон технічних видів спорту

Саморобний баггі

Раз вже мова зайшла про баггі, то варто згадати баггі мого колишнього одногрупника. Він зібрав з машини для інвалідів та інших запчастин. Порівняно з баггі, на яких ми каталися в Крилатському, цей баггі значно швидше і стійкіше. Більше того, на ньому можна було їздити вдвох. Правда, іноді заводиться тільки з штовхача.

Ліворуч – я, праворуч – господар баггі. 2005 рік.

Короткий опис статті: подарунковий сертифікат На день народження подарували сертифікат з можливістю вибору екстремального враження: Політ в аеротрубі, гонки на баггі, політ параплані, зорбінг і Москва, вихідні, подарчный сертифікат, баггі

Джерело: Баггі подарунковий сертифікат smile

Також ви можете прочитати