Без рубрики, Різне

article 8266

04.04.2017

Всі документи для бухгалтерії

Ви отримуєте всі необхідні бухгалтерські документи: договір, рахунок. акт виконаних робіт

Луганськ — адміністративний. економічний та культурний центр Луганської області, найсхідніший обласний центр України. Розташоване місто в середньому Подінців’ї, у місці злиття річок Лугані та Вільхівки.

На даний час місто окуповане проросійськими терористами.

До війни на сході України за чисельністю населення Луганськ посідав 11-ту сходинку серед міст України (станом на 1 січня 2015 року у місті мешкало 417 990 осіб).

Довоєнний Луганськ -це одне з найбільших міст України, політичний, культурний науковий і промисловий центр сходу країни, а також важливий транспортний вузол, через який проходять залізничні, автомобільні і повітряні шляхи. Місто мало великий науково-технічний і виробничий потенціал, який був запорукою його економічного відродження та розвитку. Базою індустріальної і економічної потужності міста було 130 великих і середніх промислових підприємств.

Використання інтернет у бізнесі та побуті на Луганщині розвивається величезними темпами і все вагомішою стає завдання забезпечення безпеки сайтів та інших інтернет ресурсів. Для вирішення подібних завдань широко використовується сертифікація сайтів. Використання SSL сертифікатів зміцнює впевненість у надійності бізнесу і робить безпечною обмін інформацією між сайтом і його відвідувачем.

Потрібна консультація по сертифікації сайту та придбання SSL сертифікату?

Сертифікаційні центри створені для тих, хто готовий підтвердити своїм клієнтам, що їхній сайт і інформація на ньому офіційна. Ми полегшуємо вам процедуру вибору, придбання і встановлення сертифікату SSL для сайту.

На нашому сайті є вся необхідна інформація про процедури, які вімагає подібна сертифікація сайтів. Якщо виникають приватні додаткові питання по сертифікації, ві можете звернути до наших консультантів за вибором і технічним фахівцям.

На сайті розміщено оптимальну кількість даних, які можуть знадобитися вам. Ви можете у нас отримати найнеобхіднішу і повну інформацію щодо використання продуктів безпеки.

Вся інформація для Вас є відкритою і корисною, ми є офіційним партнером з усіма сертифікаційними центрами і н аша діяльність повністю грунтується на поважному законодавстві України. Ми співпрацюємо як з російськими, українськими, а також зарубіжними компаніями, які проводять сертифікацію сайтів. Для всіх клієнтів ми повністю відкриті і готові проконсультувати з будь-яких питань щодо сертифікації сайтів, замовленні та тестуванні роботи SSL сертифікату.

SSL сертифікат Symantec:

1. Шифрує обмін інфи з сайтом

2. Захищає на льоту інфу від підміни

3. Повідомляє з ким спілкується відвідувач

Наявність сертифіката SSL впливає на позицію сайту в результатах пошуку Google. ? ?

Короткий опис статті: ssl сертифікат Луганськ Symantec SSL і CodeSign сертифікати

Джерело: Луганськ Symantec, Thawte, Geotrust SSL and CodeSign certificates.

Також ви можете прочитати